lek. dent.

Aleksandra Jadczyk-Florian

Zajmuje się: stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca.

Aleksandra Jadczyk-Florian - profil

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Iwano-Frankiwsku. Jest nie tylko dentystą, ale także certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Jeśli chodzi o stomatologię, zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczo-estetyczną oraz pedodoncją.

 

Odznacza się empatią i indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta, a także bardzo istotnym w jej pracy poczuciem estetyki. Uważa, że dzięki stomatologii może realizować się zarówno jako lekarz, jak i artystka. W swojej pracy nad tworzeniem pięknych uśmiechów łączy możliwości współczesnej stomatologii i medycyny estetycznej, a uzyskane w ten sposób efekty przynoszą jej dużo satysfakcji. Uśmiech to nie tylko zęby, a Dr Aleksandra lubi “kłaść wisienkę na torcie”.

 

W wolnych chwilach poświęca się swoim pasjom, takim jak podróże, sporty zimowe, fotografia. Dr Aleksandra jest też malarką, jej obrazy można podziwiać na jej profilu na instagramie @dentartistcreation.

Certyfikaty lekarza

Zadzwoń i umów się na wizytę

Poznaj także porady naszych lekarzy

Opinie naszych Pacjentów

W naszym gabinecie doceniamy opinie naszych Pacjentów, które świadczą o ich zadowoleniu z profesjonalizmu oraz przyjaznej atmosfery. Opinie te są dla nas ważnym wsparciem i potwierdzeniem skuteczności naszych usług.

Bańczyk Stomatologia

Zapisz się na konsultację

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, aby umówić się na wizytę i doświadczyć profesjonalnej opieki stomatologicznej. 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym aplikacji IQ Dental.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bańczyk Stomatologia.


Pełna informacja o sposobie przetwarzania danych TUTAJ.