Bańczyk Stomatologia logo
Home
Bańczyk Stomatologia logo
Home

Wierzymy, że piękny uśmiech
jest w stanie otworzyć przed Tobą każde drzwi.

Wierzymy, że piękny uśmiech jest w stanie otworzyć przed Tobą każde drzwi.

Wierzymy, że piękny uśmiech
jest w stanie otworzyć przed Tobą każde drzwi.

IDEA

NASZA FILOZOFIA

Napędza nas zmiana jakości życia naszych Pacjentów ich radość i zwiększona pewność siebie. Wykonujemy nawet najtrudniejsze zabiegi, bo w naszym zespole pracują eksperci i pionierzy w dziedzinie stomatologii. Stawiamy na najwyższą jakość, nie satysfakcjonuje nas przeciętność. Nad Twoim nowym, idealnym uśmiechem będzie pracować cały sztab specjalistów. Filozofia naszego gabinetu stomatologicznego w Częstochowie opiera się na holistycznym podejściu do Pacjenta, połączeniu szwajcarskiej precyzji z włoskim podejściem do piękna. Stale się rozwijamy, uczymy, by sprostać nawet największym wyzwaniom. Każda przeprowadzona rekonstrukcja zgryzu (zębów) i uśmiechu to złożony proces, o który to my zadbamy za Ciebie. Wystarczy, że powiesz nam cel, a my znajdziemy drogę, by go osiągnąć. Leczenie, które oferujemy wykrywa przyczyny zgrzytania zębami, zaciskania zębów, bóli stawów, a także  bóli głowy, które często wynikają z wad zgryzu czy postawy. Kompleksowy proces rehabilitacji zgryzu prowadzimy tak, abyś mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Tak, nasze podejście jest inne od tego, które możesz znać z innych gabinetów stomatologicznych. Nam zależy na Twoim zadowoleniu, efekcie końcowym, ale i komforcie. W naszej klinice stomatologicznej w Częstochowie dbamy o to, by cały proces przebiegał dla Ciebie niemal bezboleśnie i bezstresowo. Wiemy, jak ważną rolę odgrywają emocje w procesie zmiany, dlatego kompleksowo się Tobą zaopiekujemy. Przekonaj się już podczas pierwszej konsultacji z dr Łukaszem Bańczykiem.

Na sukces naszego gabinetu dentystycznego w Częstochowie składa się
wiele elementów m.in.:

Tak, nasze podejście jest inne od tego, które możesz znać ze innych gabinetów stomatologicznych. Nam zależy na Twoim zadowoleniu, efekcie końcowym, ale i komforcie. Dbamy o to, by cały proces przebiegał dla Ciebie niemal bezboleśnie i bezstresowo. Wiemy, jak ważną rolę odgrywają emocje w procesie zmiany, dlatego kompleksowo się Tobą zaopiekujemy. Przekonaj się już podczas pierwszej konsultacji z dr Łukaszem Bańczykiem.

Wykreujemy Twój nowy, piękny uśmiech!

Opinie naszych pacjentów:

klinika stomatologiczna Częstochowa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym aplikacji IQ Dental.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bańczyk Stomatologia.


Pełna informacja o sposobie przetwarzania danych TUTAJ.