fbpx
Bańczyk Stomatologia logo

Bańczyk Stomatologia to więcej niż firma rodzinna. To centrum zdrowego, pięknego uśmiechu, gdzie wraz z grupą zaufanych ekspertów dzielimy przekonanie o możliwości zapewnienia najwyższych standardów w każdej dziedzinie stomatologii. Bez kompromisów, bez półśrodków. W pełnym szacunku do Twojej wymarzonej wizji idealnego uśmiechu.

Anna i Łukasz Bańczyk

Łukasz Bańczyk

Jestem lekarzem stomatologiem, chirurgiem szczękowo-twarzowym z 13 letnim doświadczeniem, który w swojej pracy kieruje się prawdziwie dobrem Pacjenta. Z tego względu nie zgadzam się na kompromisy, nie stosuję półśrodków i dobieram najlepsze, najbardziej nowoczesne metody kompleksowego leczenia. Podejmuję się nawet najtrudniejszych zabiegów regeneracji kości, podniesienia zatok szczękowych, implantologii nawigowanej, pełnej rekonstrukcji uzębienia i przywrócenia prawidłowych funkcji żucia.

Zależy mi na spektakularnym efekcie, zdrowym i pięknym uśmiechu moich Pacjentów. Szwajcarskiej precyzji i dążenia do perfekcji uczyłem się od międzynarodowych pionierów współczesnej stomatologii jak prof. Hürzeler, dr Zuhr, dr Zastov, prof. Urban, prof. Khoury. Wraz z żoną Anią tworzę klinikę, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy Pacjentów.

Anna Bańczyk

Jestem lekarzem stomatologiem z pasji i powołania. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, która wymaga specjalistycznej wiedzy i wyrabianych latami zdolności manualnych. Zajmuję się leczeniem choroby okluzyjnej, kompleksową rehabilitacją zgryzu wg metodyki prof. Slavicka. Pomagam moim Pacjentom uwolnić się od bólu głowy i mięśni, a także patologicznego starcia zębów wynikającego z nieprawidłowego zgryzu. Zawsze sporządzam indywidualny plan leczenia na podstawie wywiadu, badania mięśni, zębów oraz kręgosłupa szyjnego. Rozwiązuję problemy Pacjentów dzięki dotarciu do ich źródła.

Anna Bańczyk lekarz stomatologii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym aplikacji IQ Dental.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bańczyk Stomatologia.


Pełna informacja o sposobie przetwarzania danych TUTAJ.