Bańczyk Stomatologia logo

Bańczyk Stomatologia to więcej niż firma rodzinna. To centrum zdrowego, pięknego uśmiechu, gdzie wraz z grupą zaufanych ekspertów dzielimy przekonanie o możliwości zapewnienia najwyższych standardów w każdej dziedzinie stomatologii. Bez kompromisów, bez półśrodków. W pełnym szacunku do Twojej wymarzonej wizji idealnego uśmiechu.

Anna i Łukasz Bańczyk

Łukasz Bańczyk

Jestem lekarzem stomatologiem, chirurgiem szczękowo-twarzowym z 13 letnim doświadczeniem, który w swojej pracy kieruje się prawdziwie dobrem Pacjenta. Z tego względu nie zgadzam się na kompromisy, nie stosuję półśrodków i dobieram najlepsze, najbardziej nowoczesne metody kompleksowego leczenia. Podejmuję się nawet najtrudniejszych zabiegów regeneracji kości, podniesienia zatok szczękowych, implantologii nawigowanej, pełnej rekonstrukcji uzębienia i przywrócenia prawidłowych funkcji żucia.

Zależy mi na spektakularnym efekcie, zdrowym i pięknym uśmiechu moich Pacjentów. Szwajcarskiej precyzji i dążenia do perfekcji uczyłem się od międzynarodowych pionierów współczesnej stomatologii jak prof. Hürzeler, dr Zuhr, dr Zastov, prof. Urban, prof. Khoury. Wraz z żoną Anią tworzę klinikę, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy Pacjentów.

Anna Bańczyk

Jestem lekarzem stomatologiem z pasji i powołania. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, która wymaga specjalistycznej wiedzy i wyrabianych latami zdolności manualnych. Zajmuję się leczeniem choroby okluzyjnej, kompleksową rehabilitacją zgryzu wg metodyki prof. Slavicka. Pomagam moim Pacjentom uwolnić się od bólu głowy i mięśni, a także patologicznego starcia zębów wynikającego z nieprawidłowego zgryzu. Zawsze sporządzam indywidualny plan leczenia na podstawie wywiadu, badania mięśni, zębów oraz kręgosłupa szyjnego. Rozwiązuję problemy Pacjentów dzięki dotarciu do ich źródła.

Anna Bańczyk lekarz stomatologii